Drobečková navigace

Úvod > Činnosti dětí > Aktuality > Podzimní Praha

Podzimní PrahaKonečně jsme se dočkali a v pátek ráno jsme vyjeli na dlouho plánovaný výlet a to do středních Čech, konkrétně do Velkých Popovic. Cesta nám ubíhala rychle, a proto jsme si ještě dopřáli zastávku na zmrzlinu v Jihlavě. Po příjezdu jsme rozpálili káď a gril a užili jsme si pravé podzimní grilování i koupání v sudu za svitu hvězd a měsíce.

V sobotu ráno jsme se sbalili a vlakem odjeli do Prahy. Pro většinu z nás to bylo první seznámení s naším hlavním městem. Tety nám ukázaly Karlův most, Pražský hrad, Petřín s bludištěm, sochu sv. Václava, orloj, který se nám v poledne ukázal v celé své kráse, hýbající se sochu F. Kafky… Navštívili jsme i Muzeum optických iluzí, kde jsme se dosyta vyřádili a moc se nám v něm líbilo. Večer jsme byli sice unavení, ale plní zážitků a s dobrou náladou jsme dojeli zpátky na chatu.

V neděli jsme navštívili pivovar, kde jsme si pohladili kozy a kůzlata, zaplavali jsme si v Sázavě a vydali jsme se domů. Náš rodinkový výlet jsme se nám povedl a moc jsme si ho užili.

Fotogalerie

Vytvořeno 20. 9. 2023 18:59
Jitka Valentová, Šárka Zobaníková