Drobečková navigace

Úvod > Činnosti dětí > Aktuality > Letní aktivity strejdy Václava

Letní aktivity strejdy VáclavaKroužky v DD o letních prázdninách

V posledních dnech s dětmi provozujeme sportovní kroužek. Jelikož vzrostl zájem o střelbu ze vzduchovky, chodíme večer v rámci kroužku tuto disciplínu trénovat. Byli jsme překvapeni, jak jsou děti v tomto směru šikovné. Někteří svými výkony opravdu mile překvapili.

Letní aktivity v DD

Během letních měsíců je většina z dětí různě po táborech nebo jiných pobytech. Ty děti, kterým vyjde nějaké období na domově, mají v nabídce také mnoho aktivit. Krom výletů se staráme o naší zahradu a v poslední době i náš záhonek se zeleninou. Teprve sbíráme zkušenosti, a proto nám někdy úroda trochu přerostla, hold když prší, tak taky stále roste, to už teď budeme vědět. Roste také tráva, o kterou se postarají bez problémů velcí kluci.

Výlet na hrad Starý Jičín a koupaliště pod hradem

Dnes jsme se s dětmi vydali na menší výlet a to na hrad Starý Jičín. I přes velké horko jsme se chtěli trochu protáhnout a někde se opět podívat. Naštěstí cesta na hrad vedla lesem, tak se nám šlo docela dobře. Na hradě jsme prozkoumali všechna zákoutí a dopřáli si malého občerstvení. V největším horku jsme poté sjeli na koupaliště u fotbalového hřiště, kde jsme se skvěle osvěžili.

Fotogalerie

Václav Novotný