VEŘEJNÉ DOKUMENTY

Dětský domov a Školní jídelna,
Nový Jičín, Revoluční 56,
příspěvková organizace

Revoluční 56

Nový Jičín 741 01

TURNAJ HÁZENÉ

E. Janíčková
Chlapci se účastnili turnaje házené v Zašové již druhým rokem. Tentokrát měli v kategorii starších pouze dva soupeřící týmy. Nakonec se jim podařilo získat krásné druhé místo. Nicolas dostal dokonce ocenění za nejlepšího hráče utkání.

Číst dál: TURNAJ HÁZENÉ

UKLIĎME ČESKO

Š. Zobaníková
S dětmi jsme se zapojili do úklidu okolí potoka Rakovce pořádaným Zdravým městem Nový Jičín. Tato akce je součástí celostátní akce ,,Ukliďme svět / Ukliďme Česko,,.

Číst dál: UKLIĎME ČESKO

RAINBOW RUN 2020

J. Valentová, M. Bučková
Tento sobotní den jsme si náramně užili díky pozvání organizátorů na akci „Rainbow run“ v Ostravě. Společně jsme se zúčastnili dvoukilometrového závodu, který vedl prostorem technické památky Dolních Vítkovic. Již na začátku akce jsme to pěkně schytali pořádnou dávkou barev, takže do cíle jsme dobíhali od hlavy až k patě barevní.

Číst dál: RAINBOW RUN 2020

12. SETKÁNÍ OPUŠTĚNÝCH A POSTIŽENÝCH DĚTÍ

H. Zumerová, M. Bučková
Již podvanácté jsme využili pozvání PhDr. Vítězslava Černocha na akci v Mořkově. Jako obvykle děti čekalo bohaté občerstvení, soutěže a tombola. Atmosféru zpříjemňoval klaun Hopsalín, o písničky se postaral Vladimír Hron. Dětem byly představeny modely letadel leteckých modelářů.

Číst dál: 12. SETKÁNÍ OPUŠTĚNÝCH A POSTIŽENÝCH DĚTÍ