VEŘEJNÉ DOKUMENTY

Dětský domov a Školní jídelna,
Nový Jičín, Revoluční 56,
příspěvková organizace

Revoluční 56

Nový Jičín 741 01

SPORTOVÁNÍ V TĚLOCVIČNĚ

F. Hasalík
Sportovní hry v zimním období realizujeme s našimi chlapci v tělocvičně Střední školy technické a zemědělské v Novém Jičíně. Vzhledem k tomu, že část našich sportovců dochází v termínu sportovních her i do zájmových kroužků mimo dětský domov, je účast na sportovních hrách méně početná.

Číst dál: SPORTOVÁNÍ V TĚLOCVIČNĚ

BANÍK:VIKTORIE PLZEŇ

M. Matula
Dne 20. 11. 2021 jsme se zúčastnili ligového zápasu mezi Baníkem Ostrava a Viktorii Plzeň Praha. Zápas byl velmi zajímavý a bohatý na góly, kdy po prvním poločase Baník prohrával 0:2, ale závěrečným tlakem se mu podařilo skóre srovnat. Akce nám byla umožněna díky činovníkům Baníku Ostrava. Chlapci byli velmi spokojeni a těší se na zápas další. Akce nám byla umožněna díky činovníkům Baníku Ostrava.

FOTOGRAFIE

JAROŠŮV STATEK

A. Horváthová
Dnešní pochmurnou neděli jsme se vydali do Studénky na Jarošův statek, kde jsme se alespoň na chvíli stali malými farmáři. Nejdříve nás uvítala paní, která nám pověděla, jak se máme správně chovat ke zvířátkům a co vlastně budeme dnes dělat. Hned poté jsme se vydali nakrmit králíčky a morčátka. Každý dostal mrkev a mohl si vybrat, které zvířátko nakrmí.

Číst dál: JAROŠŮV STATEK

TURISTICKÝ VÝLET K TRAVENSKÉMU VODOPÁDU

P. Schneiderková, M. Bučková

Skvělým nápadem jak využít jeden z krásných podzimních dnů se jevil již tak dlouho plánovaný výlet k Travenskému vodopádu. Vyjeli jsme s dětmi do Zlatniku, odkud jsme se po žlutém turistickém značení vydali k vodnímu lákadlu.

Číst dál: TURISTICKÝ VÝLET K TRAVENSKÉMU VODOPÁDU